• Życzenia

• W imieniu Rady Samorządu Uczniowskiego życzmy Pani Dyrektor, Nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym szkoły, Rodzicom oraz wam Drodzy Uczniowie  zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

Niech Zmartwychwstały Pan Jezus napełni serca miłością i pokojem. Niech przemieni każdy smutek w radość, każdy płacz i zmartwienie w szczęście i nadzieję. Niech ten wyjątkowy czas Zmartwychwstania Pańskiego stanie się źródłem optymizmu i mocy do pokonywania codziennych trudności.

Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z Opiekunami

• Wyjazd do Teatru Maska w Rzeszowie

• Z okazji obchodzonego 27 marca dnia teatru klasy drugie z naszej szkoły wybrały się wraz z opiekunami do Teatru Maska w Rzeszowie. 29 marca uczniowie obejrzeli sztukę „Czterej muzykanci z Bremy”. Była to niezwykła opowieść o przyjaźni, a także o blaskach i trudach starości. Spektakl spotkał się z wielkim uznaniem naszych najmłodszych uczniów. Po spektaklu dzieci uczestniczyły w lekcji muzealnej. Osobiście mogli wcielić się daną postać przywdziewając jej maskę. Było wiele śmiechu i radości. Niektórzy mają przed sobą artystyczną przyszłość. Był to nasz pierwszy wspólny wyjazd do teatru. Myślę, że nie ostatni.

B. Tęcza

• Wyniki konkursu „Moja miejscowość i region są piękne”

• W tym roku nauczyciele z Zespołu Szkół nr 2 w Nienadówce już po raz 19 zorganizowali wojewódzki konkurs pod hasłem „Moja miejscowość i region są piękne”. W ramach konkursu uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną lub literacką na jeden z wybranych przez siebie tematów dotyczących swojej małej ojczyzny. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły, a są to:

Wiktoria Jodłowska z klasy 4 – I miejsce

Maja Matuła z klasy 4 – II miejsce

Kacper Szczepanik z klasy 7a – III miejsce

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.

J. Wąs

• Kolejne sukcesy uczniów Zespołu Szkół w TrzebosiKolejne sukcesy uczniów Zespołu Szkół w Trzebosi

• Z przyjemnością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły po raz kolejny odnieśli sukces w konkursie plastycznym. Tym razem był to Konkursu Plastyczno – Literacki „Patriotyczna Droga Krzyżowa – Mały Katyń Ziemi Sokołowskiej”. Jest to międzypowiatowy konkurs organizowany przez Bibliotekę Publiczną w   Sokołowie Młp. i Towarzystwo Miłośników Ziemi Sokołowskiej, a patronat nad nim już po raz 14 objął Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie.

W kategorii „Projekt plakietki upamiętniającej pomordowanych w lesie turzańskim” II miejsce zajął uczeń klasy 7a, Kacper Szczepanik. W kategorii „Wyobrażenie plastyczne Matki Bożej Turzańskiej” I miejsce zajęła Nina Szczepanik z klasy 1 oraz Magdalena Tęcza, również z klasy 1, natomiast w tej samej kategorii wyróżnienie otrzymał Kacper Wielgosz z klasy 7a.

Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursach.

J. Wąs