• Podsumowanie szkolnego konkursu rodzinnego pt. Szopka Betlejemska

• Szkolny konkurs rodzinny pt. Szopka Betlejemska został ogłoszony w połowie grudnia, a zbieranie prac przestrzennych trwało do 5 stycznia 2023 r. W tym czasie organizatorzy gromadzili od uczniów kl. I-VIII szkoły podstawowej wykonywane wspólnie w rodzinach szopki betlejemskie. Każdy uczeń mógł przynieść na konkurs tylko jedną pracę przestrzenną. Ponadto rodzeństwo uczące się w szkole w różnych klasach mogło zgłosić wspólną pracę na konkurs. Przy tworzeniu szopki wskazana była pomoc ze strony rodzica lub innej osoby dorosłej z rodziny.

W sumie do konkursu przystąpiło 10 prac przestrzennych. Komisja dokonała przeglądu szopek betlejemskich zgodnie z regulaminem konkursu. Zgromadzone prace przestrzenne zaprezentowano na wystawie w głównym korytarzu szkoły, gdzie zachwycały oglądających starannością wykonania i oryginalnością. Wystawione prace były piękne i niezwykłe, dlatego każdy uczestnik konkursu został nagrodzony. Uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody, uwagi pozytywne z zachowania i oceny celujące z plastyki.

Nagrodzeni uczniowie to:

I miejsce:
            Jakub Kroczek
            Magdalena Tęcza
            Lena i Daniel Prucnal
            Wiktoria i Dominik Woś

II miejsce:
            Nadia Tabaka
            Karolina i Jakub Piersiak
            Filip i Karol Fałda

III miejsce:
            Kacper Sawicki
            Marta Nowak
            Katarzyna Widomska

Gratulujemy uczniom i ich rodzinom bogatej wyobraźni i kreatywności. Dziękujemy wszystkim za udział w szkolnym konkursie rodzinnym.

Organizatorzy:
            Agnieszka Ożóg i Lucyna Piersiak