• Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego „Kartka walentynkowa” wykonana z materiałów ekologicznych

• Szkolny konkurs plastyczny „Kartka walentynkowa” wykonana z materiałów ekologicznych został ogłoszony końcem stycznia, a zbieranie prac trwało do 13 lutego 2023 r. W tym czasie organizatorzy gromadzili samodzielnie wykonane przez uczniów kl. IV-VIII szkoły podstawowej kartki walentynkowe. Każdy uczeń mógł przynieść na konkurs tylko jedną pracę plastyczną. Komisja dokonała przeglądu zgromadzonych kartek walentynkowych zgodnie z regulaminem konkursu, a najciekawsze prace plastyczne zostały umieszczone na wystawie, gdzie zachwycały oglądających pomysłowością wykonania. Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymał dyplom i punkty z zachowania.

Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody.

Nagrodzeni uczniowie to:

I miejsce: Katarzyna Widomska

II miejsce: Kornelia Bełz

III miejsce: Natalia Starzyk

Gratulujemy uczniom kreatywności. Dziękujemy wszystkim za udział w szkolnym konkursie plastycznym.

Organizatorzy: Agnieszka Ożóg i Maria Słobodzian

• Podsumowanie szkolnego konkursu kolęd i pastorałek „JEZUS MALUSIEŃKI”

• W dniu 2.02.2023 r. w Zespole Szkół w Trzebosi został przeprowadzony szkolny konkurs kolęd i pastorałek. Konkurs był skierowany do uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej. Uczniowie śpiewali wybrane przez siebie kolędy lub pastorałki z podkładem lub a cappella, solo lub  w duetach. Uczestnicy byli oceniani  jako soliści i duety w trzech grupach wiekowych: kl. 1-3 (soliści, duety), kl. 4-6 (soliści, duety) i kl. 7-8 (soliści, duety). Do konkursu przystąpiło 18 solistów i 10 duetów w trzech kategoriach wiekowych łącznie.

Komisja oceniająca występy zwracała uwagę na: dobór repertuaru, a także czystość, poprawność i oryginalność wykonania. W skład komisji wchodzili:

mgr Lucyna Korzenny – dyrektor Zespołu Szkół w Trzebosi

ks. mgr  Kamil Bambrowicz – nauczyciel religii

mgr Lucyna Piersiak – opiekun Szkolnej Grupy Artystycznej „Mała Kalinka”

mgr Magdalena Kucia – pedagog szkolny

Wyniki konkursu wyglądają następująco:

Imię i nazwisko                    Wynik konkursu             Kategoria

Milena Jodłowska                I miejsce                        Solo kl. 1-3

Alan Lichota                         Wyróżnienie                  Solo kl. 1-3

Jakub Kroczek                     Wyróżnienie                  Solo kl. 1-3

Lena Kuca                            Wyróżnienie                  Solo kl. 1-3

Michał Nowak                       Wyróżnienie                  Solo kl. 1-3

Hubert Kardyś                      Wyróżnienie                  Solo kl. 1-3

Kornelia Bełz                        I miejsce                       Solo kl. 4-6

Liliana Bełz                           Wyróżnienie                 Solo kl. 4-6

Krzysztof Tabaka                  Wyróżnienie                 Solo kl. 4-6

Weronika Cisek                    I miejsce                       Solo kl. 7-8

Bartosz Nieroda                   Wyróżnienie                  Solo kl. 7-8

Oliwia Kuszaj,  Julia Prucnal                  I miejsce            Duety kl. 1-3

Nina Szczepanik, Magdalena Tęcza      Wyróżnienie       Duety kl. 1-3

Bartłomiej Bandura, Maciej Barczak      Wyróżnienie       Duety kl. 1-3

Agata Piersiak, Milena Matuła               I  miejsce            Duety kl. 4-6

Milena Niezgoda, Klaudia Nowak          Wyróżnienie       Duety kl. 4-6

Antonina Prucnal, Amelia Matuła           I miejsce            Duety kl. 7-8

Martyna Kępa, Karolina Piersiak           Wyróżnienie       Duety kl. 7-8

Gratulujemy uczniom pięknego zaprezentowania wybranych kolęd i pastorałek. Dziękujemy wszystkim za udział w szkolnym konkursie.

Organizatorzy konkursu: Lucyna Piersiak, Magdalena Kucia, Weronika Osetek i Agnieszka Ożóg.