• Wykorzystanie sprzętu:

• Od początku roku szkolnego 2022/2023 odbywają się systematycznie zajęcia w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Bawimy się z rozmysłem

Podczas cotygodniowych spotkań – uczniowie klasy 5a budują i programują roboty Lego Spike zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Równowaga – LaboLab

Uczniowie klasy 7a podczas lekcji fizyki zbudowali model dźwigni dwustronnej za pomocą materiałów zestawu - Siły i Oddziaływania LaboLab, zakupionego w ramach programu Laboratorium Przyszłości. Korzystając z własności równowagi dźwigni oszacowali masę wybranych przedmiotów np. metalowych podkładek.

Budujemy i programujemy roboty Lego Spike zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Grudzień

Tworzymy elektroniczne układy z  zestawem konstrukcyjnym Boffin

W poszukiwaniu ciepłych barw z Photonem.  Projektujemy maskę dla Photonka.